Idea naszej firmy

Jak sprawić, by klienci otrzymali dokładnie takie okna, jakich potrzebują? Jak mogą włożyć w to minimum wysiłku?

Odpowiedź na te pytania okazała się łatwiejsza, niż początkowo mogło się wydawać. Tak narodziła się idea porównywarki okien. Dzięki niej codziennie pomagamy przy wyborze okien.

Jak to robimy? To proste. Stworzyliśmy narzędzie, dzięki któremu krok po kroku określisz swoje wymagania - od ilości okien zaczynając, na kolorze i dodatkach kończąc. Dzięki temu powstaje bardzo szczegółowe zapytanie. Na jego podstawie otrzymujesz kilka ofert. To daje Ci możliwość swobodnego wyboru i pozwala na dokładne porównanie dostępnych możliwości.

Na tym jednak nie poprzestajemy. Każda oferta zawiera wiele technicznych parametrów. Zazwyczaj nikt z tym nie styka się na co dzień. To rodzi kolejny problem. Jak wybrać najlepszą ofertę bez właściwej wiedzy? Dlatego dostarczamy także rzetelną informację na temat okien PCV.

Idea naszej firmy
Zaufało nam 1200 osób

Zaufało nam

1200 osób

Przygotowaliśmy ponad 5000 porównań

Przygotowaliśmy ponad

5000 porównań

Tylko sprawdzeni producenci okien

Tylko sprawdzeni

producenci okien

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnymi ekspertami. Zawsze działamy z korzyścią dla klientów. To sprawia, że otrzymujesz dokładnie takie oferty, na jakich Ci zależy.

Za darmo

Za darmo

Nic nie płacisz za wysłanie zapytania. Tak samo pakiet wycen jest darmowy. Na żadnym etapie nie żądamy opłat. Zależy nam, aby nasi klienci ponosili jak najniższe koszty.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Kontakt z nami nie zobowiązuje Cię do zakupu. Jeżeli żadna z ofert Ci nie odpowiada, możesz zrezygnować. Wciąż nie będziemy żądać żadnych opłat.

Zero spamu

Zero spamu

Potrzebujemy Twoich danych tylko do kontaktu w sprawie zakupu okien. Nie przekazujemy informacji o Tobie dalej. Nie będziesz otrzymywał reklam czy innych niechcianych treści.