okna pcv cennik promocje na wiosnę

Okna PCV cennik

wiosennych promocji 2018

Autor: 30 March 2018

Pisaliśmy niedawno o zimowych promocjach. Tymczasem sprzedawcy zaczęli już kolejną falę wyprzedaży. W punktach sprzedaży pojawiają się okna i dodatki w znacznie niższych cenach. Który z producentów proponuje najlepsze ceny?

Po zimowych wyprzedażach i promocjach czas na wiosenne oferty. Okna pcv cennik nigdy nie jest sztywny i podlega dość regularnym zmianom. Wiosna to okres, w którym sprzedaje się znacznie więcej okien po zimowym przestoju. Dlaczego warto skorzystać z promocji? Klienci za niższą cenę mogą kupić pełnowartościowy produkt. Nie dotyczy to tylko okien PCV. W promocji można kupić także okna aluminiowe, czy nawet okna drewniane.

Okna wiążą się z dużą inwestycją, często zaplanowaną skrupulatnie dużo wcześniej. Wielu konsumentów czeka właśnie do wiosny, licząc na atrakcyjne rabaty. Jest to bowiem okres liczniejszych promocji sezonowych, nie tylko w przypadku okien. Można zatem spotkać się z dużymi upustami.

To jednak nie wszystko. Bardzo wielu sprzedawców proponuje także ciekawe gratisy. Najczęściej dotyczy to darmowego montażu lub dodatkowego wyposażenia. W przypadku okien dotyczy to okuć czy zabezpieczeń. Proponowane są także produkty premium w cenie wersji podstawowych.

Producenci proponują także zniżki na rolety — nawet antywłamaniowe. Niekiedy nawet rolety wewnętrzne proponowane są jako gratis do większych zamówień.

Najciekawsze promocje

Wiosenne upusty nie są tak duże, jak zimowe. Nie można już spotkać promocji -50%, a te z największymi upustami to zaledwie 20%. Mimo to wciąż warto skorzystać z oferty proponowanej przez producentów. Niestety, trzeba się spieszyć. Większość promocji kończy się wraz z marcem. Tylko nieliczni producenci przedłużają wyprzedaże do kwietnia.

Największe upusty proponują Domar i Framex. W obu przypadkach to nawet 20%.

Niektórzy producenci proponują także zwiększające się rabaty. Tak jest w przypadku promocji Dako. To także przykład promocji za duże zakupy. Opłaca się ona szczególnie osobom, które budują dom lub gruntownie remontują. Interesującą promocję przygotował też Oknoplus. Tutaj są to całe pakiety, które można dostosować do własnych potrzeb. Klient może wybrać zniżki na rozwiązania energooszczędne lub dodatkowe zabezpieczenia.

Okna pcv cennik poznaj promocje

Źródło: Materiały własne redakcji w oparciu o materiały promocyjne producentów na dzień 29.03.2018

Na co należy zwrócić uwagę?

Większość producentów ustala dość szczegółowo warunki promocji. Okna pcv cennik dotyczą najkorzystniejszych ofert tylko wybranych serii, a nawet modeli. Najczęściej korzystniejsze oferty dotyczą tylko wybranych serii, a nawet modeli. Tylko w niektórych przypadkach są to nowości w ofercie. Należy też sprawdzić, czy promocje i upusty się łączą. Producenci proponują także stałe rabaty, np.: przy większych zamówieniach. Wówczas może pojawić się zastrzeżenie, że dodatkowa zniżka już nie obowiązuje.

Warto też pamiętać, że produkty oferowane na wyprzedaży są pełnowartościowe. W razie potrzeby można je reklamować dokładnie na takich samych zasadach jak okna kupione w regularnej cenie. Okres reklamacji również się nie zmienia. Niektórzy producenci proponują nawet 20 lat gwarancji na swoje produkty. Jedyne, co jest konieczne w takim przypadku to rachunek.

Najlepszy czas na wymianę okien

Okna, niezależnie od materiału, najlepiej jest wymieniać, gdy jest ciepło i panują dobre warunki atmosferyczne. Nie może być mokro, gdyż wilgoć wpływa niekorzystnie na niezabezpieczone okna. Okna nie powinny być także montowane w ujemnej temperaturze. .

Wiosna okazuje się zatem najlepszym czasem wymiany okien nie tylko ze względu na duże rabaty. O kupnie okna warto pomyśleć jeszcze na początku wiosny. Termin realizacji to nawet kilka tygodni, więc najczęściej montaż następuje przy ciepłej i stabilnej pogodzie.

Producenci regularnie proponują promocje na początku sezonu wiosennego. To sprawia, że inwestycję można zaplanować znacznie wcześniej. Upusty nie są tak atrakcyjne, jak w przypadku zimowego zastoju. Wciąż to są jednak bardzo korzystne propozycje. Bardzo często w podstawowej cenie kupisz bezpieczniejsze lub cieplejsze okno, które posłuży na lata.

PorownajOkna.pl - Małgorzata Wodyńska - redaktor

Małgorzata Wodyńska

Redaktor

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. W redakcji Helpfind zajmuje się głównie tematyką związaną z roszczeniami majątkowymi oraz osobowymi z OC sprawcy wypadku, w tym także utratą wartości handlowej pojazdu oraz zadośćuczynieniem za śmierć bliskiej osoby. Jej specjalizacją są także odszkodowania za wypadki w rolnictwie, wypadki przy pracy oraz inne wypadki losowe.

Średnia ocena: 4.30

Czytaj także

PorownajOkna - Okna pcv wymiary

Okna pcv wymiary czy istnieją standardowe wymiary okien?

Okna pcv wymiary nie muszą spełniać określonych warunków. Dziś nie istnieje “sztywny” wymiar szerokości i wysokości okna. Wyjątkiem są jedynie budynki zabytkowe, nad którymi pieczę pełni konserwator zabytków.Wybierając okna, kierujemy się designem, na kolejnym miejscu stawiając cenę i materiał.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Okna PCV cena

Okna PCV cena Co musisz wiedzieć, aby nie przepłacać

Okna PCV cena to jeden z ważniejszych czynników przy wyborze okien. Tymczasem ceny pozornie podobnych produktów znacząco się od siebie różnią. Pojawia się pytanie — dlaczego? Dziś sprawdzamy, co wpływa na cenę okien i jak wybrać optymalne rozwiązanie. U nas znajdziesz więcej wskazówek.

Autor: Małgorzata Wodyńska
PorownajOkna - Okna pcv cennik

Okna pcv cennik promocja okien 2017/2018

Okna pcv cennik w okresie zimowym to duże rabaty i promocje dla kupujących. Niska temperatura za oknem nie zachęca do takich zakupów. Już od kilku lat możemy zauważyć dużą ilość rabatów, w okresie od grudnia do lutego czy nawet marca. To dobry czas dla osób planujących wymianę okien na wiosnę.

Autor: Małgorzata Wodyńska
PorownajOkna - Okna PCV

Okna PCV jak wygląda proces zakupu okien?

Wybór okna pcv to dla kupującego ogromna inwestycja do której powinien podejść rozważnie. Warto skorzystać z pomocy doświadczonych osób, które wybiorą ofertę dostosowaną indywidualnie.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Najlepsze okna

Najlepsze okna PCV do Twojego domu, jak wyglądają oferty producentów?

Wybór okien do domu nie jest procesem łatwym, wybierając najlepsze okna powinniśmy kierować się tym, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać w swoim domu. Kupujący ma do wyboru różne materiały i modele, co ważne każde okno jest wykonywane według indywidualnego projektu dla klienta.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Jesienne promocje na okna tarasowe i drzwi tarasowe 2018

Jesienne promocje na okna tarasowe i drzwi tarasowe 2018

Gdy kupujemy okna tarasowe w okresie jesienno-zimowym, możemy liczyć na duże promocje. Właśnie w tej porze roku ceny na okna obniżają się, a producenci przygotowują specjalne rabaty dla kupujących.

Autor: Patrycja Gmurowska